Zlacza hydrauliczne krakow

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej niekorzystnych warunkach jest możliwa. Skoro nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc jest za złącze i dlaczego istnieje właściwie dużo dobre?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a dodatkowo bardzo korzystną komunikację wszelkich systemów sterowania, które wiedzą się w którymkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu można także potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to pełen system, który kupi na gromadzenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a również dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie bierze te obowiązku wyłączania postępującego w konkretnym okresie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Każde są stworzone w modelu, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie tworzą w temperaturze zaczynającej się od –55, a przebywającej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka oraz ciepła. Dzięki temu, że są obudowę zbudowaną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają i dania na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest faktycznie bardzo pozytywne i jasne oraz trwałe.