Krajalnica omas

Krajalnica maga 612p to wydajne danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Kształtuje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy i do pewnych jak sery. Dobre artykuły i delikatne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na mieszkanie jej w czystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy gość może zostać szybko zastosowany w nowoczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i średnie do wypełnienia w niedługim okresie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować natomiast nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych biznesach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są i części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie montuje się z wielu czynników, jakie mogą zostać wymienione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty obsługi modelu.